Матеріали до чергової сесії

 

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Садки гр.Курило Світлані Вікторівні"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Садки гр.Вєрєтєннікову Олександру Олександровичу"

Проект рішення "Про  затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Кам’яні Потоки  по вул. Миру, 148 та передачу її у власність  гр.Савченку Ігорю Євгеновичу"

Проект рішення "Про  затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Кам’яні Потоки  по вул. Кавалерійська, 10 та передачу її у власність  гр.Ковальчуку Володимиру Володимировичу"

Проект рішення "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Кам’яні Потоки  по вул.Вишнева, 9 та передачу її у власність  гр. Залоїло Альоні Олексіївні"

Проект рішення "Про  затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Чикалівка  по вул. Новохатька, 3А та передачу її у спільно сумісну власність гр. Шулімову Юрію Івановичу, Шулімовій Наталії Миколаївні, Шулімову Дмитру Юрійовичу та Дмитренко Юлії Юріївні"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Садки по пров. Красний, 4 гр.Артюх Валентині Дмитрівні"

Проект рішення "Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Чикалівка та передачу її у власність гр. Сиротенку Олександру Вікторович"

Логін: *

Пароль: *