Субота, 23.06.2018, 02:59Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна |  Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 30 » МИ – КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО КРЕМЕНЧУЧЧИНИ – 2017
14:18
МИ – КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО КРЕМЕНЧУЧЧИНИ – 2017

Не стала не перешкоді нашим спортсменам тридцятиградусна спека в п’ятницю, 27 червня, в день, коли в селі Потоки проходила районна спартакіада середсільських рад “Кращеспортивне село – 2017”, присвячена Дню КонституціїУкраїни та Дню молоді.Традиційними видами спорту на спартакіаді були: гирьовий спорт, міні-футбол,  волейбол,настільнийтеніс,перетягування канату, шашки.

Жодної гри не програли футболісти: неперевершену гру показав наш воротар Владислав Білоус (визнаний суддівською колегією як кращий гравець), який у чотирьох поєдинках пропустив лише один м’яч у свої ворота. Вперше на спартакіаді виступали наші волейболісти, які з честю протистояли іменитим спортсменам з Омельника, Нової Знам’янки, Пришиба. Разом з чоловіками у нашій команді були і дві жінки – Людмила Григір та Оксана Голдун – призери обласних змагань з пляжного волейболу.Незважаючи на палюче сонце, спортсмени проявили вражаючу майстерність, витривалість, азарт і волю до перемоги, за що отримували від глядачів і уболівальників палку підтримку і захоплення.  У всіх видах наші спортсмени зайняли призові місця: міні-футбол – 1 місце,шашки – 1 місце, настільний теніс – 1 місце, гирьовий спорт – 2 місце, перетягування канату – 3 місце.  В підсумку – загальне 1 місце і заслужені нагороди: медалі, призи, грамоти, дипломи, кубок.

Переглядів: 127 | Додав: olenaprosha90 | Рейтинг: 0.0/0