Оголошення

------------------------------------------------------------------------------------------------

Громадський бюджет Полтавської області

20 липня стартував "Громадський бюджет Полтавської області" (http://bu.oblrada-pl.gov.ua/). Від активних громадян Кам'янопотоківської громади було подано сім проектів, за реалізацію яких нам потрібно поборотись голосуванням, яке розпочнеться 14 вересня, і триватиме до 30 вересня! Голосувати від однієї особи можна одночасно за три проекти, за електронний голос дається 1,2 бали, за паперовий голос - 0,8 балів.
Наші проекти:
- № 96 «Затишний Сиваш» (облаштування рекреаційної зони на березі р. Дніпро), село Кам"яні Потоки Кременчуцького району;
- № 122 «Безпечне село»: встановлення системи вуличного відео спостереження в селах Садки та Кам’яні Потоки Кременчуцького району;
- № 123 «Облаштування спортивно-ігрового майданчика на території стадіону «Лози», с. Кам’яні Потоки, Кременчуцький район;
- № 239 «Облаштування спортивно-розважального майданчика в с. Ройове Кременчуцького району»;
- № 240 «Облаштування спортивно-ігрового майданчика «Здорове покоління» на території с. Чикалівка Кременчуцького району»;
- № 241 «Встановлення зупинок шкільного автобуса та громадського транспорту на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району»;
- № 250 «Реставрація та модернізація танцювального майданчика на території Центру культури та дозвілля», с. Кам’яні Потоки, Кременчуцький район.
Друзі, колеги, однодумці! У нас є шанс зробити добру справу та зробити свій край більш комфортним та привабливішим. Готуємось до голосування, давайте не втратимо свою можливість! (голосування на сайті http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/)

 

--------------------------------------------------------------------------------

Боротьба з амброзією полинолистою

Друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген для людей різного віку.

Амброзія полинолиста  — це один із найнебезпечніших в Україні карантинних бур’янів-алергенів.

Амброзію полинолисту з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном, адже квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. В період цвітіння, а це з середини липня до жовтня, серед населення спостерігається алергійне захворювання - амброзійний поліноз (осіння сінна лихоманка). Кожна рослина амброзії виділяє мільярди пилкових насінин, котрі, підіймаючись з повітрям, переносяться вітром на велику відстань (майже на 5 км) і, потрапивши в органи дихання людей, в очі, ніс, бронхи, викликає слизотечу, погіршує зір, підвищується температура тіла, з’являється кашель, головні болі, у найбільш чутливих - приступи астми.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» громадяни, підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту, прилеглу до цих об’єктів територію.

Тобто, боротьба з бур’янами, у тому числі амброзією полинолистою, – обов’язок кожного громадянина, підприємця  та посадових осіб.

У зв’язку із цим, протягом вегетаційного періоду амброзії полинолистної необхідно вживати необхідних заходів для забезпечення фітосанітарного благополуччя на території міста, контролювати стан та не допускати поширення карантинного бур’яну на прибудинкових, прилеглих, наданих у власність, користування або в оренду земельних ділянках».

Нагадуємо всім мешканцям територіальної громади, власникам дачних та інших земельних ділянок про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства. Посадові особи і громадяни, які порушують комплекс карантинних заходів, притягуються до відповідальності. Згідно з КУпАП (ст.105) «Порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів» тягне за собою накладення штрафу  на громадян від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів (51 грн. - 170 грн.), а на посадових осіб – від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів(136 грн. -255 грн.).

Виконавчий комітет Кам’янопотоківської сільської ради закликає всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану наших населених пунктів  до плідної співпраці по знищенню амброзії на засмічених ділянках. Також звертаємось з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності, землекористувачів та населення проводити всі необхідні заходи по захисту та оздоровленню екологічного стану наших сіл. Ми впевнені, що лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистної. Не можна стояти осторонь. Боротьба з амброзією – справа кожного. Адже знищення амброзії збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля.

Логін: *

Пароль: *