Кам’янопотоківська громада

Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

Громадське обговорення Стратегії соціально-економічного розвитку території Кам’янопотоківської сільської територіальної громади

Результати соціологічного опитування мешканців Кам'янопотоківської сільської територіальної громади Кремечуцького району Полтавської області

Результати соціологічного опитування підприємців Кам'янопотоківської сільської територіальної громади Кремечуцького району Полтавської області

SWOT аналіз просторового розвитку Кам'янопотоківської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області за результатами соціологічного опитування

 

 

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Оголошення про конкурс(дата публікації 09.02.2022р)

Детальний план території частини території громадського центру (навчальної зони) по вулиці Центральна та вулиці Соснова у с. Кам’яні Потоки Кременчуцького району Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план території групи підприємств (п’ятого класу шкідливості) по вул. Затишна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості/розміру бюджетного призначення предмета закупівлі «Газове паливо (природний газ)» від 30.08.202;

 

Основні положення містобудівного поетку «Детальний план території частини території кварталу по вул. Центральна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл.»

Детальний план території частини території кварталу по вул. Центральна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл

Оголошення про громадське обговорення детального плану території «Детальний план території частини території кварталу по вул. Центральна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл.».

 

Детальний план території групи підприємств по вул. Затишна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл.

Основні положення містобудівного поетку «Детальний план території групи підприємств по вул. Затишна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл.»

Оголошення про громадське обговорення детального плану території «Детальний план території групи підприємств по вул. Затишна у с. К. Потоки Кременчуцького району Полтавської обл.

РЕГІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

Репетитори зобов'язані задекларувати неоподатковані доходи!

 

Вплив стихійних звалищ на довкілля та здоров’я людини

 

До відому населення!

10 та 11 лютого 2021 року, за інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології на території Полтавської області очікується ускладнення погодних умов

 

 

Щодо обов'язку подання декларації про майновий стан і доходи та сплати визначених податкових зобов'язань та застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку

 

 

СТИХІЙНІ ЗВАЛИЩА: ШКОДА ЗДОРОВ’Ю І ДОВКІЛЛЮ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

До відома громади !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------

ДО УВАГИ

членів особистих селянських господарств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, приватних підприємств.

В області діє «Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року», яка спрямована на реалізацію Стратегії розвитку Полтавської області на виконання пріоритетних завдань з підтримки та розвитку агропромислового комплексу за такими напрямами:

- розвиток тваринництва та рибництва;

- розвиток бджільництва;

- садівництво та ягідництво;

- організація, проведення та участь агропромислового комплексу області

у регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставкових заходах;

- підтримка заходів по поширенню передового досвіду аграрних

підприємств та трудових колективів аграрної галузі, вшануванню кращих

аграріїв;

- технічне переоснащення;

- кредитування фермерських господарств, сільськогосподарських

обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців;

- розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації;

- підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності;

- розвиток органічного землеробства та виробництво органічних

продуктів харчування.

З Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками та Порядком використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми можна ознайомитись на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації http://apk.adm-pl.gov.ua/ в розділі «Розвиток села».

 

УВАГА! Змінено реквізити для сплати податків та зборів з 03.01.2020р

 

***************************************************

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" з метою розвитку волонтерського руху та ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну поїздку "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Взяти участь у зазначеній поїздці можуть співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій. 

Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість учасників обмежена. Всі витрати передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 067-407-77-98 та за посиланням  в листі Міністерства культури України 

************************************************************************************************************************

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Обережно – сказ!!!

       Доводимо до Вашого  відома,  що   Кременчуцькою районною державною адміністрацією 15 листопада 2018 року  прийнято  рішення  №13  «Про встановлення карантинних обмежень на населений пункт с. Садки Кам’янопотоківської сільської ради з прилеглими мисливськими угіддями в зв’язку із захворюванням собаки на сказ».

      З метою  локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження хвороби Державною надзвичайною протиепізоотичної комісією при Кременчуцькій РДА встановлено карантинні обмеження на населений пункт с. Садки  з прилеглими мисливськими угіддями  з 15.11.2018 р., затверджено комплексний план  по локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження захворювання в Кременчуцькому районі.

     Застерігаємо всіх щодо небезпеки сказу у тварин та для людей.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ, ЩОБ ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ СКАЗОМ?

  • При укусах домашніми або дикими тваринами треба рясно промити рану під проточною водою з милом. Краї рани обробити 5% настойкою йоду або 70 % спиртом. Коли кровотеча з рани незначна, то не треба поспішати її зупиняти. Разом з кров’ю з рани видаляється і вірус сказу.
  • Особливо небезпечними є укуси, нанесені скаженими хижими     тваринами. В слині цих тварин знаходиться дуже агресивний вірус, внаслідок чого інкубаційний період захворювання скорочується, хвороба розвивається швидко, протікає важко і закінчується смертю. Отже, після укусу  необхідно негайно звернутись до лікаря для вирішення питання  про призначення курсу щеплень проти сказу. Тільки своєчасно проведений лікувально-профілактичний курс щеплень може попередити захворювання сказом!
  • Призначений курс щеплень обов’язково треба закінчити повністю і не допустити його переривання. Під час проведення щеплень і після його закінчення впродовж 6 місяців не можна вживати спиртні напої, переохолоджуватись, перегріватись.
  • Тварину, яка покусала людину та зовні виглядає здоровою, не треба вбивати, а необхідно звернутись в установи ветеринарної медицини для встановлення за нею 10-ти денного ветеринарного нагляду.
  • Не можна знімати шкіру з трупу підозрілої на захворювання тварини (часто буває, що шкуру знімають з хворої на сказ лисиці).
  • Бережіть дітей від укусів тваринами, не дозволяйте їм гратись з бродячими собаками і котами, приносити їх додому!
  • Своєчасно повідомляйте спеціалістів служби ветеринарної медицини про хворих тварин, про трупи загиблих тварин.
  •  У випадку заходу в населенний пункт лисиці, у якої відсутній страх перед людиною (основна ознака сказу), необхідно повідомити в місцеву установу ветеринарної медицини, лікувальну установу або санепідстанцію.
  • Пам’ятайте, що власну собаку необхідно щорічно реєструвати і щеплювати проти сказу, утримувати на прив’язі або у закритому дворі. Вигулювати собаку необхідно у наморднику або на короткому поводку.

____________________________________________________________

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь