Субота, 23.06.2018, 03:00Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна |  Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Конкурс на посаду керівників закладів культури

У категорії матеріалів: 7
Показано матеріалів: 1-7

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Результати проведення конкурсного добору на посаду керівників закладів культури Кам'янопотоківської сільської ради Кременчуцького району

Конкурс на посаду керівників закладів культури | Просмотров: 101 | Добавил: olenaprosha90 | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)

      Відповідно до частини 8 статті 21 Закону України «Про культуру», в зв’язку з оголошенням конкурсу на заміщення посади директора центра культури та дозвілля села Кам'яні Потоки та завідуючого сільським клубом села Ройове Кам’янопотоківська сільська рада, як орган управління, оприлюднює дані про умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладів культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період.
Умови праці керівників закладів культури Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області Керівникові:
- нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці, виходячи з посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;
- згідно Постанови КМУ від 09.12.15 р. № 1026 «Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» нараховується доплата за вислугу років залежно від стажу роботи на посаді.
- нараховується матеріальна допомога для оздоровлення під час щорічної відпустки у розмірі посадового окладу;
- у межах наявних коштів на оплату праці може виплачуватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань .
- посадовий оклад Керівника може бути переглянутий у відповідності зі змінами умов оплати праці відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, наказів галузевих міністерств та чинного законодавства України.
- керівнику може виплачуватися премія в межах фонду оплати праці за розпорядженням Роботодавця.
       Керівникові надається щорічна основна відпустка згідно з чинним законодавством, графіком відпусток, затвердженим в установленому порядку (24 календарних дні та до 7 днів додаткова відпустка за особливий характер праці).

Відомості про матеріально-технічну базу закладів культури Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області (Сільський клуб с. Ройове)

Відомості про матеріально-технічну базу закладів культури Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області (Центр культури та дозвілля с. Кам'яні Потоки)

Фінансова звітність за попередній бюджетний період закладів культури Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.


Інформація про засідання комісії
з проведення конкурсного добору
на посаду керівника закладів культури
комунальної форми власності
Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району

14 квітня 2017 року відбулося перше засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладів культури комунальної форми власності Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району, на якому обрали голову комісії – Курій С.І., затвердили регламент роботи комісії, визначилися з способом голосування (обрали таємне голосування), розглянули документи, які подали кандидати на посаду керівника закладу культури. На посаду директора центру культури та дозвілля села Кам'яні Потоки Кам’янопотоківської сільської ради подали свої кандидатури  Кірєєва Ганна Іванівна та Зота Ольга Анатоліївна, а на посаду завідуючої сільським клубом села Ройове Кам’янопотоківської сільської ради - Мізіна Людмила Іванівна. Документи подані кандидатами, відповідають вимогам ст. 21-1 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».  
 На другому засіданні, яке відбудеться 27 квітня 2017 року, конкурсна комісія проведе співбесіду з кандидатами, під час якої заслухає публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років та проведе голосування по визначенню переможців конкурсу.


                                                                                     Секретар комісії         Мирна Л.М.
 

Конкурс на посаду керівників закладів культури | Просмотров: 96 | Author: Кам’янопотоківська сільська рада | Добавил: olenaprosha90 | Дата: 14.04.2017 | Комментарии (0)

Розпорядження "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівників закладів культури Кам’янопотоківської сільської ради"
Конкурс на посаду керівників закладів культури | Просмотров: 117 | Author: Кам’янопотоківська сільська рада | Добавил: olenaprosha90 | Дата: 03.04.2017 | Комментарии (0)

» Меню сайту

» Пошук

» Вхід

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Розділи
Десята сесія сьомого скликання [4]
Позачергова одинадцята сесія сьомого скликання [6]
Реалізація Закону України "Про очищення влади" [1]
Дванадцята сесія сьомого скликання [5]
Тринадцята сесія сьомого скликання [27]
Конкурс на посаду керівників закладів культури [7]
Чотирнадцята сесія сьомого скликання [43]
П'ятнадцята сесія сьомого скликання [30]
Регуляторні акти [3]
Шістнадцята сесія сьомого скликання [8]
Сімнадцята сесія сьомого скликання [28]
Вісімнадцята сесія сьомого скликання [81]
Дев'ятнадцята сесія сьомого скликання [29]
Двадцята сесія сьомого скликання [7]
Двадцять перша сесія сьомого скликання [3]
Двадцять друга сесія сьомого скликання [12]
Двадцять третя сесія сьомого скликання [2]
Позачергова двадцять четверта сесія сьомого скликання [2]
Двадцять п'ята сесія сьомого скликання [11]
Двадцять шоста сесія сьомого скликання [3]
Двадцять сьома сесія сьомого скликання [1]
Публічна інформація [2]


Copyright MyCorp © 2018
uCoz