Бюджет участі - 2018 "Облаштування спортивно-ігрового майданчика"

Проголосувати

Бюджет участі - 2018 "Облаштування спортивно-ігрового майданчика"

Проект направлений на створення осередку для культурного дозвілля та розвитку спорту. Занепад соціальної інфраструктури не дає в повній мірі, дітям та молоді, проводити вільний час з користю. Тому облаштування спортивно-ігрового майданчика сучасним обладнанням, дасть можливість забезпечити цікаве дозвілля дітей та молоді, стане підґрунтя для популяризації здорового способу життя та спорту.

Локація проекту: Кременчуцький район, село Кам’яні Потоки

Адреса, назва установи / закладу, будинку: село Кам’яні Потоки, стадіон «Лози»

Повний опис проекту:
Однією з першочергових проблем є проблема здоров’я нації. Виняткову роль у її розв’язанні відіграє фізичне виховання, яке водночас є важливим засобом формування особистості. Занепад спортивно-оздоровчої інфраструктури та відсутність коштів на її розвиток унеможливлює розвиток спорту на достатньому рівні. Діти не мають можливості в повній мірі проводити вільний час з користю для фізичного та психічного здоров’я. Можна спостерігати, як діти граються в небезпечних для життя місцях (поблизу доріг, на перехрестях). Альтернативою спорту все частіше стають онлайн спілкування та ігри, що є причиною агресії, злочинності, самогубств. Тому питання створення умов для організації культурного дозвілля, фізичного виховання та занять спортом є пріоритетним напрямком. Створити осередок для культурного дозвілля та розвитку спорту, шляхом облаштування сучасного спортивно-ігрового майданчика для дітей та молоді Кам’янопотоківської громади.

Ключові показники оцінки результату проекту:
 Оздоровлення населення, шляхом залучення його до активних занять фізичною культурою і спортом;  забезпечення батькам безпечного і цікавого місця для проведення годин сімейного дозвілля;  впровадження різноманітних оздоровчих та святкових масових заходів;  поліпшення психоемоційного стану населення;  створення ресурсного потенціалу громади (соціального капіталу).

Для кого цей проект:
Діти та молодь сіл Кам’яні Потоки і Садки. Всі мешканці Кам’янопотоківської громади.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги) та Очікуваний термін реалізації проекту:
1. Укладання договорів, замовлення обладнання. 2. Висвітлення інформації щодо діяльності проекту на сайті сільської ради та у соціальних мережах. 3. Прибирання та підготовка території. 4. Встановлення обладнання. 5. Урочисте відкриття майданчика, проведення спортивного заходу, висвітлення інформації щодо діяльності проекту. 6. Подання звіту. квітень – жовтень 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу:
– Інфляційні процеси; – зростання курсу валют; – погодні умови.

Бюджет: 

1) Дитячий ігровий майданчик - Капітан із зимовою гіркою Babyland вартістю 33800 грн. (1 по 33800 грн.)

2) Спортивний комплекс «Ракета» вартістю 17600 грн. (1 по 17600 грн.)

3) Дитяча пісочниця розмір 400х400см вартістю 4500 грн. (1 по 4500 грн.)

4) Гойдалка вартістю 17000 грн. (2 по 8500 грн.)

5) Комплект: стіл «шахова доска»+2 лавки вартістю 29200 грн. (4 по 7300 грн.)

6) Пісок вартістю 2400 грн. (8 по 300 грн.)

7) Контейнер для сміття вартістю 1500 грн. (1 по 1500 грн.)

8) Вивіз сміття вартістю 500 грн. (1 по 500 грн.)

9) Вирівнювання поверхні вартістю 2500 грн. (1 по 2500 грн.)

Загальна вартість: 109000 грн.

Логін: *

Пароль: *