Бюджет участі - 2018 "ЗАТИШНИЙ СИВАШ"

 

Проголосувати

ЗАТИШНИЙ СИВАШ

 

Відсутність доступних облаштованих місць відпочинку населення у оздоровчий період – одна з головних проблем для мешканців с. Кам’яні Потоки. Для забезпечення потреб у соціально-культурному відпочинку громади необхідне створення рекреаційних зон для всіх вікових категорій та груп населення. Рішенням цієї проблеми є облаштування зони відпочинку на березі річки Дніпро.

Локація проекту: Кременчуцький район, с. Кам’яні Потоки, вул. Сиваша

Адреса, назва установи / закладу, будинку: Берег р. Дніпро, вхід від вул. Сиваша село Кам’яні Потоки

Повний опис проекту:
Шкідливі умови праці на підприємствах м. Кременчука, де працює більша частина населення села Кам’яні Потоки, перебування дітей за комп’ютером тривалий час, відсутність помірних фізичних навантажень, обмежена кількість рекреаційних територій та облаштованих ділянок для відпочинку знижує рівень здоров’я та працездатності населення. Активний відпочинок на природі є одним з найефективніших методів поліпшення психо-фізичного здоров’я людини. Він є важливою передумовою та складовою здорового способу життя, відновлення працездатності дорослого населення та оздоровлення дітей, профілактики гіподинамії, забезпечення умов для корисного проведення ними вільного часу, їх соціалізації, живого спілкування замість спілкування у соціальних мережах. Запропонована територія має вільний доступ, проте захаращена карантинною рослинністю, через відсутність організованих місць для викиду сміття – засмічена побутовими відходами, а тому негативно впливає на екологічну ситуацію на даній території. Створити нову комфортну та безпечну зону соціальної активності, де буде реалізована потреба кожного жителя в гармонійному відпочинку, а саме: спостереження водної поверхні, релакс в тиші, відчуття первинного зв'язку з природою, зайняття фізичними вправами на свіжому повітрі, організований сімейний відпочинок, вільні прогулянки на березі річки для літніх людей, покращення стану довкілля. Створити зону відпочинку на березі р. Дніпро, яка буде облаштована альтанками та лавками для відпочинку, дитячим майданчиком на піску, спортивним інвентарем, туалетними кабінками та контейнерами для збору сміття.

Ключові показники оцінки результату проекту:
- Покращення екологічного стану довкілля Кам’янопотоківської громади; - підвищення рівня екологічного виховання у населення; - заохочення до занять фізичною культурою на свіжому повітрі; - поліпшення психо-фізичного здоров’я населення; - зміцнення родинних та соціальних зв’язків; - підвищення туристичної привабливості.

Для кого цей проект:
Жителі та гості Кам’янопотоківської громади. Проект розрахований на всі вікові групи та категорії населення.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги) та Очікуваний термін реалізації проекту:
- Укладання договору та замовлення обладнання. - Висвітлення інформації щодо діяльності проекту соціальних мережах. - Облаштування території. - Встановлення обладнання. - Відкриття рекреаційної зони, проведення урочистого заходу. - Подання звіту про виконання проекту. Квітень – жовтень 2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу:
- Інфляційні процеси; – зростання курсу валют; – погодні умови.

Бюджет: 

1) Проведення заходів по благоустрою території вартістю 3000 грн. (1 по 3000 грн.)

2) Пісок вартістю 3600 грн. (12 по 300 грн.)

3) Саджанці (верба) вартістю 2000 грн. (10 по 200 грн.)

4) Інформаційні знаки вартістю 4400 грн. (4 по 1100 грн.)

5) Арка вартістю 6000 грн. (1 по 6000 грн.)

6) Альтанка вартістю 48000 грн. (6 по 8000 грн.)

7) Лавка вартістю 9000 грн. (3 по 3000 грн.)

8) Дитячий комплекс на піску вартістю 18000 грн. (1 по 18000 грн.)

9) Спортивний комплекс: турніки, шведська стінка вартістю 15000 грн. (1 по 15000 грн.)

10) Кабінка туалетна вартістю 15000 грн. (1 по 15000 грн.)

11) Кабінка для перевдягання вартістю 10000 грн. (2 по 5000 грн.)

12) Контейнер для сміття вартістю 16000 грн. (2 по 8000 грн.)

Загальна вартість: 150000 грн.

Логін: *

Пароль: *