Кам’янопотоківська громада

Полтавська область, Кременчуцький район

Звіт сільського голови та депутатів восьмого скликання Кам’янопотоківської сільської ради за період з 06.11.2020 – 06.03.2021 рр

Шановна наша громада! Вітаємо вас з приходом весни! Весна – це оновлення, розвиток, розквіт…. Ось і ми з вами вже як чотири місяці прожили в новоствореній Кам’янопотоківській об’єднаній територіальній громаді. Так, всім нам нелегко в цей перехідний та початковий період створення нашої об’єднаної громади. Ми всі висловлюємо щиру подяку всім нашим виборцям за довіру. Наша депутатська діяльність спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах наших депутатських повноважень. Наші виборці – це люди різного віку, з різними потребами, інтересами і, нерідко, протилежним баченням розвитку нашої громади. Але у нас є одна спільна риса – кожному з жителів цієї затишної правобережної частини Кременчуцького району хочеться бачити свої села, свої вулиці, двори затишними, чистими і охайними. Стараємося працювати на благо і добробут нашої великої родини – Кам’янопотоківської об’єднаної територіальної громади. Депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради за цей короткий період зробив чимало роботи в напрямку розвитку нашої території та задля подальшого комфортного проживання наших громадян.  Сподіваємося, що ця робота стане корисною для людей. А надалі, коли всі наші дії, сподівання, прагнення та можливості будуть працювати в унісон, ми впевнено зможемо накопичувати свої досягнення, з кожним роком покращувати соціальні стандарти та називатися найкращою громадою не тільки району, а й області. Нашими пріоритетами є покращення рівня надання медичних, освітніх послуг, покращення якості доріг, забезпечення освітленням усіх вулиць нашої великої території – а це 11 сіл, що ввійшли до Кам’янопотоківської сільської ради, залучення інвестицій, підтримка малого та середнього бізнесу, створення робочих місць, підвищення народжуваності. А ще, ми сподіваємося, що завдяки красі та унікальності нашої території, завдяки гостинності наших людей, ми зможемо привернути увагу та зацікавити зеленим туризмом туристів з усього світу. При виконанні своїх депутатських повноважень депутати сільської ради неухильно дотримуються  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Конституції  та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, регламенту  ради та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок діяльності ради та її органів, беруть участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів, до складу яких вони входять, всебічно сприяють виконанню їх рішень. За короткий час роботи новоствореної ради, сільський голова та депутатський корпус зробив таку роботу:

На сесіях сільської ради прийняті рішення по  затвердженню Програм:

 1. Програма будівництва та реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Камянопотоківської об’єднаної територіальної громади на 2021-2015 роки.
 2. Програма благоустрою території Камянопотоківської об’єднаної територіальної громади на 2021-2015 роки.
 3. Місцева цільова програма розвитку шкільної дошкільної освіти на території  Кам’янопотоківської об’єднаної територіальної громади на 2021-2015 роки.
 4. Програма розвитку сільської медицини на території Кам’янопотоківської сільської ради 2021- 2025 роки.
 5. Програму надання одноразової допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021-2023 роках виповнюється 18 років.
 6. Програма розвитку комунального підприємства «Білецьківське» та комунального підприємства «Камянське» на 2021 – 2025 роки».
 7. Програма здійснення землеустрою на території Кам’янопотоківської сільської ради 2021- 2025 роки.
 8. Програма заходів з захисту від затоплення поверхневими водами земель Кам’янопотоківської об’єднаної територіальної громади.
 9. Програма забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кам’янопотоківській об’єднаній територіальній громаді на 2021 -2025 роки.
 10.  Програма «Поліцейський офіцер громади» на 2021 – 2025роки.
 11.  Програма соціального захисту населення Кам’янопотоківської сільської ради 2021- 2025 роки.
 12.  Програма відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій населення Кам’янопотоківської сільської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021- 2025 роки.
 13.  Програма розвитку фізичної культури і спорту Кам’янопотоківської сільської ради 2021- 2025 роки.
 14.  Стали засновниками КП «Кременчуцький районний Центр ПМСД», який змінив назву на «Камянопотоківський Центр ПМСД» і який має безстрокову ліцензію на надання медичних послуг.
 15.  Програма розвитку та підтримки комунального підприємства «Камянопотоківський Центр ПМСД на 2021-2025 роки».
 16.  План економічного і соціально розвитку Кам’янопотоківської об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської.
 17.  Прийняли бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік.
 18.  Прийняли права та обов’язки засновника Білецьківського НВК, Чечелевської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Камянопотоківської школи І-ІІ ступенів ім. М.С. Новохатька, Садківського ліцею з прийняттям майнових комплексів цих учбових закладів зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.
 19.  Створили юридичну особу при виконавчому комітеті Камянопотоківської сільської ради – Відділ освіти, культури, спорту та туризму.
 20.  На баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам’янопотоківської сільської ради прийнято майно закладів культури: Білецьківського сільського будинку культури, Камянопотоківського центру культури і дозвілля, сільського клубу с. Ройове, Чечелевського сільського клубу .
 21.  На баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам’янопотоківської сільської ради прийнято майно дошкільних закладів: ДНЗ «Ялинка» с. Кам’яні Потоки, ДНЗ «Колосок» с. Ройове.
 22.  На баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам’янопотоківської сільської ради прийнято майно сільських бібліотек-філій: Білецьківської, Кам’янопотоківської, Садківської, Чикалівської, Чечелевської.
 23.  Затвердили Положення про ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) виконавчого комітету Кам’янопотоківської сільської ради, Регламент про ЦНАП та Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.
 24.  Затвердили план роботи Камянопотоківської сільської ради на 2021 рік.
 25.  Затвердили штатні розписи виконавчих органів сільської ради.
 26.  Створили комісію з проведення аудиту земель Камянопотоківської сільської ради (ОТГ) та затвердили положення про роботу цієї комісії.
 27.  Прийняли з державної власності в комунальну власність землі запасу (ріллі), які розташовані в межах територій Камянопотоківської сільської ради (ОТГ) за межами населених пунктів (на сьогодні 15-ть земельних ділянок зі 111-ти) з метою впровадження інвестиційної політики та подальшої роботи, направленої на підготовку продуктів для інвестування.
 28.  Письмово звернулися до Служби автомобільних доріг у Полтавській області та ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» із запитами щодо інформації про те, чи розроблялась проектно-кошторисна документація по об’єкту «Капітальний ремонт (влаштування) транспортної розв’язки в одному рівні кільцевого типу з середнім діаметром центрального острівця на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-22 Полтава-Олександрія на ділянці км 120+431 Полтавська область» з метою встановлення факту погодження/не погодження даної документації з власниками території (сільською радою) та користувачами земельних ділянок, що знаходяться в межах проведення ремонтних робіт. Отримали листа, в якому немає відповіді на наше питання. Тому звертаємося повторно з даним невиясненим питанням.
 29.  Звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів України, та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру з проханням взяти на особистий контроль питання передачі земельного ресурсу. Отримали відповідь про те, що Головним управлінням Держгеокадастру  в Полтавській області взято на контроль питання передачі земель з державної власності у комунальну. Наразі ГУ Держгеокадастру працює по інвентаризації непроінвентаризованих  земель. 
 30.  Створили тимчасову комісію із розробки програми питного водопостачання та затвердили  її план роботи.
 31.  Створили Відділ соціального захисту, послуг та справ дітей  виконавчого комітету  Камянопотоківської сільської ради.
 32.  Організували надання базових соціальних послуг Відділом соціального захисту, послуг та прав дітей та затвердили Перелік цих послуг (догляд вдома), що надаються за рахунок бюджету сільської ради, затвердили категорії осіб, звільнених від плати за надання соціальних послуг, які належать до вразливих груп населення або перебувають в складних життєвих обставинах.
 33. Створили сільський Фонд охорони навколишнього середовища Кам’янопотоківської сільської ради та затвердили Перелік природоохоронних заходів, які фінансуються з Фонду на 2021 рік.
 34. Звернулися до Президента України, Верховної Ради України з приводу зниження тарифів на газ.
 35.  Укладено договори з доступу до інженерного обладнання (оренда опор мережі вуличного освітлення) з Полтаваобленерго.
 36.  Прийняли рішення про укладення договорів оренди від Приватбанку 2-х POS-терміналів для адмінбудівель Кам’янопотоківської сільської ради, що полегшить громадянам процедуру оплату послуг, що надаються сільською радою.
 37.  З метою пропаганди здорового способу життя особливу вагу приділено розвитку культури і спорту: розпочато підготовчі роботи до будівництва спортивного залу на території Камянопотоківської школи. Це буде критий спортивний зал для ігрових видів сорту. Розширили кількість спортивних секцій на території громади (при клубах і школах).
 38.  Сподіваємося на  позитивний результат на наші звернення до Служби автомобільних доріг та Агентства місцевих доріг Полтавської області по ремонту доріг з твердим покриттям (асфальтованих) на нашій території. 
 39. На території Кам’янопотоківської сільської ради знаходиться 130 вулиць, провулків, тупіків, з них: Кам’яні Потоки-29, Садки – 32, Ройове – 2, Чикалівка -3, Білецьківка – 20, Чечелеве – 28, Новоселівка – 3, Маламівка – 4, Бурти – 4, Стара Білецьківка – 4, Підгірне - 1. Тому питання зовнішнього освітлення вулиць теж є пріоритетом в нашій роботі, бо це складова комфорту проживання людей.

В найкоротший термін ми сформували ефективну конструкцію нашої громади і це надасть нам змогу, не втрачаючи часу рухатись до РОЗВИТКУ… і тільки РОЗВИТКУ!

 

 

Сільський голова

Депутатський корпус

Виконавчий комітет

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь