Кам’янопотоківська громада

Полтавська область, Кременчуцький район

Третя сесія восьмого скликання

1. Про затвердження Програми будівництва та реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Кам'янопотоківської об'єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

2. Про затвердження Програми благоустрою території Кам'янопотоківської об'єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.

3. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кам'янопотоківській об'єднаній територільній громаді на 2021-2023 роки.

4. Про затвердження місцевої цільової програми розвитку шкільної та дошкільної освіти на території Кам'янопотоківської сільської ради на 2021-2025 роки.

5. Про затвердження цільової програми розвитку сільської медицини на території Кам'янопотоківської сільської ради на 2021-2025 роки.

6. Про затвердження програми розвитку комунального підприємства "Білецьківське" та Комунального підприємства "Кам'янське" на 2021-2025 роки .

7. Про затвердження програми здійснення землеустрою на території Кам'янопотоківської сільської ради на 2021-2025 роки.

8. Про затвердження програми заходів з захисту від затоплення поверхневими водами земель Кам'янопотоківської об'єднаної територіальної громади.

9. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кам'янопотоківській об'єднаній територаільній громаді на 2021-2023 роки.

10. Про затвердження програми "Поліцейський офіцер громади" на 2021-2022 роки.

11. Про затвердження Програми соціального захисту населення Кам'янопотоківської сільської ради на 2021-2025 роки.

12. Про затвердження Програми відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій населення Кам'янопотоківської сільскої ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021-2025 роки.

13. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Кам'янопотоківської сільської ради на 2021-2025 роки.

14. Про бюджет сілької територіальної громади на 2021 рік.

15. Про прийняття прав та обов'язків засновника Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради Полтавської области та надання згоди на прийняття майнового комплексу Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради Полтавської области зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

16. Про прийняття прав та обов'язків засновника Чечелевськох загальноосвітньої школи I-II стцпенів Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на прийняття майнового комплексу Чечелевської загальноосвітньої школи I-II ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

17. Про прийняття прав та обов'язків засновника Кам'янопотоківської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. М.С. Новохатька Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на прийняття майнового комплексу Кам'янопотоківської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. М.С. Новохатька Кременчуцької районної ради Полтавської області зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

18. Про прийняття прав та обов'язків засновника Садківського ліцею Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на прийняття майнового комплексу Садківського ліцею Кременчуцької районної ради Полтавської області зі спільної власності територіальних громад Кремпенчуцького району.

19. Про надання згоди на передачу майна Білецьківського сільського будинку культури Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

20. Про надання згоди на передачу майна ДНЗ "Ялинка" с. Кам'яні ПОтоки Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

21. Про надання згоди на передачу майна Білецьківської сільської бібліотеки-філії Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

22. Про надання згоди на передачу майна Кам'янопотоківської сільської бібліотеки-філії Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

23. Про надання згоди на передачу майна Садківської сільської бібліотеки-філії Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

24. Про надання згоди на передачу майна Чечелевської сільської бібліотеки-філії Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

25. Про надання згоди на передачу майна Чикалівської сільської бібліотеки-філії Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

26. Про надання згоди на передачу майна ДНЗ "Колосок" с. Ройове Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

27. Про надання згоди на передачу майна Кам'янопотоківського центру культури і дозвілля Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

28. Про надання згоди на передачу майна сільського клубу с. Ройове Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

29. Про надання згоди на передачу майна Чечелевського сільського клубу Кременчуцького району Полтавської області на баланс Відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

30. Про умови оплати праці сільського голови Кам'янопотоківської сільської ради восьмого скликання.

31. Про уповноваження сільського голови на укладення договорів оренди.

32. Про затвердження плану роботи сільської ради на 2021 рік.

33. Про заслуховування звіту виконавчого комітету проведеної роботи.

34. Про завтердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти Кам'янопотоківської сільскої ради у 2021 році.

35. Про засади облікової політики у виконавчих органах Кам'янопотоківської сільскої ради.

36. Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Кам'янопотоківської сільскої ради.

37. Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Кам'янопотоківської сільскої ради.

38. Про затвердження Переліку майна першого типу та другого типу Кам'янопотоківської сільскої ради.

39. Про розірвання договору з секторами культури Кременчуцької РДА.

40. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Кам'янопотоківської сільскої ради від 06,11,2020р. "Про початок реорганізації Білецьківскої сільскої ради шляхом приєднання до Кам'янопотоківської сільскої ради".

41. Про затвердження Положення про роботу комісії з проведення аудиту земель Кам'янопотоківської сільскої ради(ОТГ) Кременчуцького району Полтавської області.

42. Про затвердження Плану роботи Кам'яноптоківської сільскої ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

43. Про передачу земель з державної власності в комунальну власність.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки що передається у власніть гр. Юрченку Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки що передається у власніть гр. Пінчуку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. чечелеве вул. Макаренка, 2 Кременчуцького району Полтавської області.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки що передається у власніть гр. Пінчуку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. чечелеве вул. Макаренка, 2 Кременчуцького району Полтавської області.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки що передається у власніть гр. Гончару Олексію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки що передається у власніть гр. Бойко Олені Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Чечелеве вул. Миру, 42 Кремечнуцького району Полтавської області.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Бабко Лідія Олександрівна в с. Новоселівка вул. Набережна, 145.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Хиль Тетяни Миколаївни в с. Новоселівка вул. Миру, 32.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Німцю Анатолію Івановичу в с. Білецьківка в с. Білецьківка вул. Комарова, 34.

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Селімон Раїсі Федорівна в с. Новоселівка вул. Набережна, 61.

54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Біляковій Лідії Павлівна в с. Новоселівка вул. Коцюбинського, 83.

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Юрченку Петру Олексійовичу в с. Білецьківка вул. Комарова, 16.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кондратенко Олені Вікторівна на території Кам'янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

57. Про затвердження технічної документації про нормативну горошу оцінку земельної ділянки несільськогосодарського призначення державної власності.

58. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.

59. Про розгляд заяв громадян.

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Кам'яні потоки по вул. Затишка та передачу її у власність гр. Бугайчуку Володимиру Миколайовичу.

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Садки по вул. Деївська, 44 та передачу її у власність гр. Журавлю Валерію Івановичу.

62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів та передачу її у власність гр. Олексенко Любові Петрівна

63. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів сільскої ради гр. Буркову Володимиру Петровичу

64. Про укладення договору оренди земельної ділянки на новий строк.

65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Садки по вул. Підгірна та передачу її у власність гр. Семирядченко Антоніні Костянтинівна.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Садки по вул. Франка та передачу її у власність гр. Уткіній Інні Іванівні.

67. Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Кам'яні Потоки по вул. Миру, 174 та передачу її у власність гр. Шатраві Ірині Анатоліївні.

68. Про затвердження змін до рішення першої ссії восьмого скликання від 06,11,2020 "Про ствроення, організацію діяльності, затвердження структури та граничної штатної чисельності виконавчих органів Кам'янопотоківської сільскої ради".

69. Про затвердження "Звернення до Президента України, Кабінету міністрів України, Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру".

70. Про затвердження "Тимчасове Положення про Відділ соцільних послуг виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільскої ради".

71. Про створення тимчасової комісії із розробки програми питного водопостачання та затвердження її плану роботи.

72. Про врахування та забезпечення інтересів мешканців Кам'янопотоківської територіальної громади, щодо об'єктів спільної власності, що перебувають в управлінні Кременчуцької районної ради.

73. Про затвердження звіту про виконання сільского бюджету за 9 місяців 2020 року.

74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Кам'яні потоки в районі вул. Космонавтів гр. Андрєєву Дмитру Анатолійовичу.

75. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Км'яні Потоки по вул. Космонавтів, 65 гр. Козловській Людмилі Борисівні.

76. Про розгляд заяви гр. А. Вахідулла.

77. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановленн(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) Безуху Юрію Володимировичу.

78. Про надання згоди на прийняття прав та обов'язків засновника Кам'янопотоківської загальноосвітньої школи I ступеня Кременчуцької районної ради Полтавської області(код ЄДРПОУ - 25664244 та надання згоди на прийняття майнового комплексу Кам'янопотоківської загальноосвітньої школи I ступеня Кременчуцької рпйонної ради Полтавської області(код ЄДРПОУ - 25664244) зі спільної власності територіальниї громад Кременчуцького району.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь