Кам’янопотоківська громада

Полтавська область, Кременчуцький район

Комплексне відновлення території громади

З метою забезпечення формування та реалізації заходів комплексного відновлення території Кам′янопотоківської територіальної громади, яка постраждала внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, на виконання ст. 152 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кам′янопотоківської сільської ради затвердив рішення «Про розроблення Програми Комплексного відновлення території Кам’янопотоківської територіальної громади» від 17.05.2022 № 70

Програма комплексного відновлення території територіальної громади визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення території відповідної  територіальної громади, що постраждала внаслідок збройної агресії проти України або, які є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Програма комплексного відновлення територіальної громади має сприяти впровадженню таких сучасних підходів та практик розвитку регіонів, територіальних громад, населених пунктів та частин їх територій, як людиноцентризм та соціальна справедливість, раціональне просторове планування, забезпечення балансу розселення та розміщення робочих місць, стала міська мобільність, інклюзивність, енергоефективність, екологічність, збереження культурного розмаїття та національної пам’яті, а також відповідати Цілям сталого розвитку України на період до 2030 року, визначеним Указом Президента України від 30 вересня 2019 р. № 722.

Програма комплексного відновлення території територіальної громади не належить до містобудівної документації, не підлягає стратегічній екологічній оцінці, розгляду архітектурно-містобудівною радою.

Проект програми комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) підлягає громадському обговоренню.

У рішенні про розроблення програми комплексного відновлення території територіальної громади (її частини) визначається порядок утворення та діяльності робочої групи, а також строк подання пропозицій громадськості до проекту програми комплексного відновлення території територіальної громади (її частини), який має становити не менше ніж 10 календарних днів від дня опублікування рішення про розроблення програми комплексного відновлення території територіальної громади (її частини) на офіційному веб-сайті сільської, селищної, міської ради.

Подати пропозиції можна протягом 30 календарних днів з дня опублікування рішення «Про розроблення Програми Комплексного відновлення території Кам’янопотоківської територіальної громади» від 17.05.2022 № 70 за адресою: вул. Миру, 19, с. Кам’яні Потоки, Кременчуцький район, Полтавська область, 39763 або на e-mail: 22547199@mail.gov.ua; kpotrad@meta.ua. Пропозиції подаються у письмовій формі, надсилаються на поштову адресу або електронну пошту із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь