Оголошення

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Обережно – сказ!!!

       Доводимо до Вашого  відома,  що   Кременчуцькою районною державною адміністрацією 15 листопада 2018 року  прийнято  рішення  №13  «Про встановлення карантинних обмежень на населений пункт с. Садки Кам’янопотоківської сільської ради з прилеглими мисливськими угіддями в зв’язку із захворюванням собаки на сказ».

      З метою  локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження хвороби Державною надзвичайною протиепізоотичної комісією при Кременчуцькій РДА встановлено карантинні обмеження на населений пункт с. Садки  з прилеглими мисливськими угіддями  з 15.11.2018 р., затверджено комплексний план  по локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження захворювання в Кременчуцькому районі.

     Застерігаємо всіх щодо небезпеки сказу у тварин та для людей.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ, ЩОБ ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ СКАЗОМ?

  • При укусах домашніми або дикими тваринами треба рясно промити рану під проточною водою з милом. Краї рани обробити 5% настойкою йоду або 70 % спиртом. Коли кровотеча з рани незначна, то не треба поспішати її зупиняти. Разом з кров’ю з рани видаляється і вірус сказу.
  • Особливо небезпечними є укуси, нанесені скаженими хижими     тваринами. В слині цих тварин знаходиться дуже агресивний вірус, внаслідок чого інкубаційний період захворювання скорочується, хвороба розвивається швидко, протікає важко і закінчується смертю. Отже, після укусу  необхідно негайно звернутись до лікаря для вирішення питання  про призначення курсу щеплень проти сказу. Тільки своєчасно проведений лікувально-профілактичний курс щеплень може попередити захворювання сказом!
  • Призначений курс щеплень обов’язково треба закінчити повністю і не допустити його переривання. Під час проведення щеплень і після його закінчення впродовж 6 місяців не можна вживати спиртні напої, переохолоджуватись, перегріватись.
  • Тварину, яка покусала людину та зовні виглядає здоровою, не треба вбивати, а необхідно звернутись в установи ветеринарної медицини для встановлення за нею 10-ти денного ветеринарного нагляду.
  • Не можна знімати шкіру з трупу підозрілої на захворювання тварини (часто буває, що шкуру знімають з хворої на сказ лисиці).
  • Бережіть дітей від укусів тваринами, не дозволяйте їм гратись з бродячими собаками і котами, приносити їх додому!
  • Своєчасно повідомляйте спеціалістів служби ветеринарної медицини про хворих тварин, про трупи загиблих тварин.
  •  У випадку заходу в населенний пункт лисиці, у якої відсутній страх перед людиною (основна ознака сказу), необхідно повідомити в місцеву установу ветеринарної медицини, лікувальну установу або санепідстанцію.
  • Пам’ятайте, що власну собаку необхідно щорічно реєструвати і щеплювати проти сказу, утримувати на прив’язі або у закритому дворі. Вигулювати собаку необхідно у наморднику або на короткому поводку.

____________________________________________________________

Пам'ятка

Як отримати житлову субсидію

_______________________________________________

Зісвятом!

                                                                                           Шановні односельці!

                      Щиро вітаємо Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

       Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
      З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.   Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

                                            Виконавчий комітет сільської ради.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *