Оголошення

 

УВАГА! Змінено реквізити для сплати податків та зборів з 03.01.2020р

 

***************************************************

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" з метою розвитку волонтерського руху та ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну поїздку "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Взяти участь у зазначеній поїздці можуть співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій. 

Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість учасників обмежена. Всі витрати передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 067-407-77-98 та за посиланням  в листі Міністерства культури України 

************************************************************************************************************************

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Обережно – сказ!!!

       Доводимо до Вашого  відома,  що   Кременчуцькою районною державною адміністрацією 15 листопада 2018 року  прийнято  рішення  №13  «Про встановлення карантинних обмежень на населений пункт с. Садки Кам’янопотоківської сільської ради з прилеглими мисливськими угіддями в зв’язку із захворюванням собаки на сказ».

      З метою  локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження хвороби Державною надзвичайною протиепізоотичної комісією при Кременчуцькій РДА встановлено карантинні обмеження на населений пункт с. Садки  з прилеглими мисливськими угіддями  з 15.11.2018 р., затверджено комплексний план  по локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження захворювання в Кременчуцькому районі.

     Застерігаємо всіх щодо небезпеки сказу у тварин та для людей.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ, ЩОБ ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ СКАЗОМ?

  • При укусах домашніми або дикими тваринами треба рясно промити рану під проточною водою з милом. Краї рани обробити 5% настойкою йоду або 70 % спиртом. Коли кровотеча з рани незначна, то не треба поспішати її зупиняти. Разом з кров’ю з рани видаляється і вірус сказу.
  • Особливо небезпечними є укуси, нанесені скаженими хижими     тваринами. В слині цих тварин знаходиться дуже агресивний вірус, внаслідок чого інкубаційний період захворювання скорочується, хвороба розвивається швидко, протікає важко і закінчується смертю. Отже, після укусу  необхідно негайно звернутись до лікаря для вирішення питання  про призначення курсу щеплень проти сказу. Тільки своєчасно проведений лікувально-профілактичний курс щеплень може попередити захворювання сказом!
  • Призначений курс щеплень обов’язково треба закінчити повністю і не допустити його переривання. Під час проведення щеплень і після його закінчення впродовж 6 місяців не можна вживати спиртні напої, переохолоджуватись, перегріватись.
  • Тварину, яка покусала людину та зовні виглядає здоровою, не треба вбивати, а необхідно звернутись в установи ветеринарної медицини для встановлення за нею 10-ти денного ветеринарного нагляду.
  • Не можна знімати шкіру з трупу підозрілої на захворювання тварини (часто буває, що шкуру знімають з хворої на сказ лисиці).
  • Бережіть дітей від укусів тваринами, не дозволяйте їм гратись з бродячими собаками і котами, приносити їх додому!
  • Своєчасно повідомляйте спеціалістів служби ветеринарної медицини про хворих тварин, про трупи загиблих тварин.
  •  У випадку заходу в населенний пункт лисиці, у якої відсутній страх перед людиною (основна ознака сказу), необхідно повідомити в місцеву установу ветеринарної медицини, лікувальну установу або санепідстанцію.
  • Пам’ятайте, що власну собаку необхідно щорічно реєструвати і щеплювати проти сказу, утримувати на прив’язі або у закритому дворі. Вигулювати собаку необхідно у наморднику або на короткому поводку.

____________________________________________________________

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *