Оголошення

 

----------------------------------------------------------------------------

ДО УВАГИ

членів особистих селянських господарств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, приватних підприємств.

В області діє «Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року», яка спрямована на реалізацію Стратегії розвитку Полтавської області на виконання пріоритетних завдань з підтримки та розвитку агропромислового комплексу за такими напрямами:

- розвиток тваринництва та рибництва;

- розвиток бджільництва;

- садівництво та ягідництво;

- організація, проведення та участь агропромислового комплексу області

у регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставкових заходах;

- підтримка заходів по поширенню передового досвіду аграрних

підприємств та трудових колективів аграрної галузі, вшануванню кращих

аграріїв;

- технічне переоснащення;

- кредитування фермерських господарств, сільськогосподарських

обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців;

- розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації;

- підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності;

- розвиток органічного землеробства та виробництво органічних

продуктів харчування.

З Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками та Порядком використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми можна ознайомитись на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації http://apk.adm-pl.gov.ua/ в розділі «Розвиток села».

 

УВАГА! Змінено реквізити для сплати податків та зборів з 03.01.2020р

 

***************************************************

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" з метою розвитку волонтерського руху та ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну поїздку "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Взяти участь у зазначеній поїздці можуть співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій. 

Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість учасників обмежена. Всі витрати передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 067-407-77-98 та за посиланням  в листі Міністерства культури України 

************************************************************************************************************************

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Обережно – сказ!!!

       Доводимо до Вашого  відома,  що   Кременчуцькою районною державною адміністрацією 15 листопада 2018 року  прийнято  рішення  №13  «Про встановлення карантинних обмежень на населений пункт с. Садки Кам’янопотоківської сільської ради з прилеглими мисливськими угіддями в зв’язку із захворюванням собаки на сказ».

      З метою  локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження хвороби Державною надзвичайною протиепізоотичної комісією при Кременчуцькій РДА встановлено карантинні обмеження на населений пункт с. Садки  з прилеглими мисливськими угіддями  з 15.11.2018 р., затверджено комплексний план  по локалізації та ліквідації осередку сказу і недопущення розповсюдження захворювання в Кременчуцькому районі.

     Застерігаємо всіх щодо небезпеки сказу у тварин та для людей.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ, ЩОБ ПОПЕРЕДИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ СКАЗОМ?

  • При укусах домашніми або дикими тваринами треба рясно промити рану під проточною водою з милом. Краї рани обробити 5% настойкою йоду або 70 % спиртом. Коли кровотеча з рани незначна, то не треба поспішати її зупиняти. Разом з кров’ю з рани видаляється і вірус сказу.
  • Особливо небезпечними є укуси, нанесені скаженими хижими     тваринами. В слині цих тварин знаходиться дуже агресивний вірус, внаслідок чого інкубаційний період захворювання скорочується, хвороба розвивається швидко, протікає важко і закінчується смертю. Отже, після укусу  необхідно негайно звернутись до лікаря для вирішення питання  про призначення курсу щеплень проти сказу. Тільки своєчасно проведений лікувально-профілактичний курс щеплень може попередити захворювання сказом!
  • Призначений курс щеплень обов’язково треба закінчити повністю і не допустити його переривання. Під час проведення щеплень і після його закінчення впродовж 6 місяців не можна вживати спиртні напої, переохолоджуватись, перегріватись.
  • Тварину, яка покусала людину та зовні виглядає здоровою, не треба вбивати, а необхідно звернутись в установи ветеринарної медицини для встановлення за нею 10-ти денного ветеринарного нагляду.
  • Не можна знімати шкіру з трупу підозрілої на захворювання тварини (часто буває, що шкуру знімають з хворої на сказ лисиці).
  • Бережіть дітей від укусів тваринами, не дозволяйте їм гратись з бродячими собаками і котами, приносити їх додому!
  • Своєчасно повідомляйте спеціалістів служби ветеринарної медицини про хворих тварин, про трупи загиблих тварин.
  •  У випадку заходу в населенний пункт лисиці, у якої відсутній страх перед людиною (основна ознака сказу), необхідно повідомити в місцеву установу ветеринарної медицини, лікувальну установу або санепідстанцію.
  • Пам’ятайте, що власну собаку необхідно щорічно реєструвати і щеплювати проти сказу, утримувати на прив’язі або у закритому дворі. Вигулювати собаку необхідно у наморднику або на короткому поводку.

____________________________________________________________

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *