Кам’янопотоківська громада

Полтавська область, Кременчуцький район

Послуга патронату над дитиною

Кожна дитина має право виховуватись у родині. Однією із сімейних форм влаштування є патронат над дитиною. В Кам'янопотоківській сільській раді триває пошук кандидатів у патронатні вихователі серед мешканців громади для створення сприятливих умов для фізичного і духовного розвитку дитини, бо лише в сім’ї дитина може всебічного і гармонійно розвиватися.

Фото без опису

Що забезпечує cімейний патронат?

Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин, адже бувають випадки, коли через хворобу чи смерть батьків за дітьми нікому доглянути, або через недбалість чи жорстоке поводження дитині загрожує небезпека.

Хто може стати патронатним вихователем?

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має позитивний досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. Патронатним вихователем не може бути особа, зазначена в ст. 212 Сімейного кодексу України.

Термін перебування дитини у патронатній сім’ї ?

Залежить від потреб дитини та обставин, що спричинили влаштування дитини, але орієнтовно становить від 1до 6місяців.

Оплата послуг із здійснення патронату над дитиною?

Розмір грошового забезпечення на утримання дитини відповідного віку в патронаті складає два прожиткових мінімуми. Грошове ж забезпечення патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

Оскільки надання послуг з патронату над дитиною – це вид тимчасової зайнятості (здійснюється сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя) і, відповідно, зараховується до стажу, цей шляхетний вчинок також може стати видом зайнятості для безробітних громадян нашої громади.

За детальною інформацією, а також якщо Ви маєте бажання стати патронатним вихователем, звертайтеся до Служби у справах дітей виконавчого комітету Кам'янопотоківської сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь