Матеріали до чергової сесії

Проєкт рішення "Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Кам’яні Потоки та передачу її у власність гр. Стецишиній Мар’яні Миколаївні"

Проєкт рішення "Про посвідчення права власності новоствореної земельної ділянки комунальної  власності"       

Про звіт голови постійної депутатської комісії   з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, гласності та зв’язків з об’єднаннями громадян

Проект рішеня "Про звіт голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу,  земельних ресурсів, будівництва, екології та благоустрою"

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Ковалю Тарасу Андрійовичу"

Проєкт рішення "Про затвердження розпоряджень сільського голови"

Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Кам’яні Потоки  та передачу її власність гр.Лиходід Наталії Миколаївні"

Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Кам’яні Потоки та передачу її у спільно – сумісну власність гр.Кирпі Оксані Петрівні, Герко Нілі Василівні"

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Реві Лідії Іванівні"

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Коваль Любові Миколаївні"

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Козубенку Руслану Олександровичу"

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Козубенку Олександру Володимировичу"

Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Садки та передачу її власність гр. Перепелятнику Геннадію Володимировичу"

Проєкт рішення "Про переведення садового  будинку гр.  Кукіна Сергія Віталійовича у житловий будинок"

Проєкт рішення "Про відмову гр.Волошину Євгенію Олексійовичу у затверджені проєкту землеустрою та передачі у власність земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’яні Потоки"

Проєкт рішення "Про відмову гр.Волошину Володимиру Олексійовичу у затверджені проєкту землеустрою та передачі у власність земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’яні Потоки"

Проєкт рішення "Про відмову гр.Волошиній Оксані Василівні у затверджені проєкту землеустрою та передачі у власність земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’яні Потоки"

Проєкт рішення "Про відмову гр. Биковій Ользі Олексіївні у затверджені проєкту землеустрою та передачі у власність земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’яні Потоки"

Проєкт рішення "Про відмову гр.Волошиній Тетяні Михайлівні у затверджені проєкту землеустрою та передачі у власність земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’яні Потоки"

Проєкт рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Кам’яні Потоки та передачу її власність гр.Копійці Любові Іванівні"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки в с.Кам’яні Потоки гр. Кабайло Тетяні Олексіївні"

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *