Матеріали до чергової сесії

Проєкт рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Садки. вул. Нерудна та передачу її у власність гр. Горбатенку Дмитру Юрійовичу"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки в с. Садки гр.Орлову  Сергію  Вікторовичу"

Проєкт рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в с. Садки по вул.Набережна  та передачу її у власність гр.Михайлову Роману Івановичу"

Проєкт рішення "Про надання матеріальної допомоги гр. Топалову Віктору Георгійовичу"

Проєкт рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Кам’яні Потоки по вул.Космонавтів №53-а та передачу її у власність гр.Русановській Раісі Арсенівні"

Проєкт рішення "Про надання  дозволу  на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Садки гр.Рудюку Сергію Володимировичу"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки в с. Кам’яні Потоки гр.Заболотньому В’ячеславу Миколайовичу"

Проєкт рішення "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  та передачу її у власність  гр.Панасенко Олені Олексіївні"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки в с. Чикалівка гр.Камєніку Тарасу  Вікторовичу"

Проєкт рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки в с. Чикалівка гр.Каменіку Артуру Ігоровичу"

Проєкт рішення "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Головку  Андрію  Анатолійовичу"

Проєкт рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Кам’яні Потоки по вул. Космонавтів та передачу її у власність гр.Бончуку Вячеславу Сергійовичу"

Проєкт рішення "Про надання  дозволу  на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної  частки (паю) в  натурі (на місцевості) за межами населених пунктів громадянину Жеребухіну Петру Петровичу"

Проєкт рішення "Про надання  дозволу  на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Садки  гр.Волоковій Альбіні Анатоліївні"

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *