Матеріали до чергової сесії

Проект рішення "Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Садки по вул. Набережній та передачу її у власність  гр. Нагайченку Віталію Леонідовичу"

Проект рішення "Про припинення права  користування земельною ділянкою в с. Кам’яні Потоки Кам’янопотоківським ССТ"

Проект рішення "Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Ройове та передачу її у власність  гр. Литвину  Івану  Борисовичу"

Проект рішення "Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Ройове та передачу її у власність  гр. Литвин Юлії Вікторівні"

Проект рішення "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Кам’яні Потоки та передачу її у власність гр.Гончаренку Віталію Валентиновичу"

Проект рішення "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Акіменку Миколі  Миколайовичу"

Проект рішення "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Акіменку Олександру Миколайовичу"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки гр.Гончаренку Віталію Валентиновичу"

 

Логін: *

Пароль: *