Матеріали до чергової сесії

Проект рішення "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. Токарєву Валерію Вікторовичу"

Проект рішення "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. Абросімовій Ользі Миколаївні"

Проект рішення "Про відмову гр. Чуприні Майї Павлівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Чуприні Єгенію Вікторовичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в с. Кам’яні Потоки по вул. Затишна гр. Чирві Тетяні Михайлівні"

Проект рішення "Про відмову гр. Цукановій Олександрі Омелянівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Тодоришеній Людмилі Павлівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Тодоришену Миколі Володимировичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Рощенку Дмитру Олеговичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Рощенко Анні Анатоліївні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Дудоровій Валентині Володимирівні у наданні  дозволу на Розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Дудорову Анатолію Миколайовичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Дашку Максиму Володимировичу  у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Дашко Лідії Василівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Дашко Ганні Миколаївні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр.Волошиній Оксані Василівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Волковій Олені Василівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Волковій Аліні Олегівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Волкову Олегу Вікторовичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр.Редько Марії Йосипівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр.Волошину Олексію Володимировичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр.Волошину Євгенію Олексійовичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр.Волошину Володимиру Олексійовичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр.Волошиній Тетяні Михайлівні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про відмову гр. Варавіну Сергію Дмитровичу у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Авраменку Павлу Івановичу"

Проект рішення "Про відмову гр.Биковій Ользі Олексіївні у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в с. Кам’яні Потоки"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Садки та передачу її у спільну сумісну власність громадянам Гадяцькій Раїсі Михайлівні та Дащенко Тетяні Володимирівні"

Проект рішення "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  та передачу її у власність  гр.Білокінь Валентині Іванівні"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в с. Кам’яні Потоки по вул. Космонавтів гр. Бончуку  Вячеславу  Сергійовичу"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в с. Садки гр. Льопі  Альоні  Вікторівні"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Кам’яні Потоки гр.Войтенко  Ірині  Вікорівні" 

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в с. Кам’яні Потоки по вул. Кавалерійська гр. Ковкраку  Віталію  Олександровичу"

Проект рішення "Про надання  дозволу  на  розробку технічної  документації  із землеустрою, щодо встановлення меж  земельної ділянки  в  натурі  (на місцевості) в с.Кам’яні Потоки гр.Надкерничному Дмитру Васильовичу"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Садки та передачу її у власність гр. Венгеру Олександру Петровичу, Венгер Наталії Анатоліївні,Венгеру ПетруАндрійовичу,Мартиненко Марині Петрівні"

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *